Renault перетворила Logan в позашляховий седан

Французька компанія Renault перетворила свій компактний седан Logan під позашляховий автомобіль. В результаті вийшов позашляховий седан під назвою Renault Logan Stepway.

Logan Stepway має збільшений дорожній просвіт, захисні накладки на кузові, рестайлінговий передній бампер і нові колеса. Деякі зміни відбулися і в салоні, але які конкретно – цього ми ще не знаємо.

У лінійку двигунів входить 1,6 л бензиновий агрегат в трьох варіантах потужності (82 к.с., 102 к.с., і 113 к.с.), який працює в парі з механічною коробкою передач, а також 1,5 л дизель, який працює з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Logan Stepway розроблений російським підрозділом компанії Renault. Він створений за тим же шляхом, що і вседорожні Sandero і Lodgy. Його офіційна прем’єра відбудеться в кінці поточного місяця на Московському автосалоні. У продажу він з’явиться до кінця року. Позашляховий седан Logan Stepway не має конкурентів у своєму сегменті. Чи потрапить Renault Logan Stepway в Україну? На це питання у нас поки немає відповіді. Такий позашляховий седан обов’язково знайшов би свого покупця в нашій країні.