Renault показала нові Logan і Sandero

Renault готується представити наступне (третє) покоління бюджетного сімейства Logan/Sandero. Компанія розповсюдила перші промофото нового седана Logan, хетчбека Sandero та крос-хетчбека Sandero Stepway. На жаль, на затемнених зображеннях видно тільки загальні обриси автомобілів і зовсім не видно дизайну. Однак сама публікація таких фото свідчить про презентацію прийдешніх новинок протягом найближчих тижнів.

Французький концерн поки заявляє про нове покоління лише європейської гілки бюджетників — вони традиційно продаються румунської маркою Dacia, що належить Renault.

Технічної інформації про наступні Logan/Sandero поки небагато. Відомо, що машини створені з чистого аркуша на новій модульній платформі CMF-B. Logan/Sandero минулого зразка спираються на базу B0, яка основними рішеннями сходить ще до другого покоління Renault Clio 1998 року.

Фото закамуфльованих робочих прототипів нових Logan/Sandero, що раніше потрапляли в ЗМІ, свідчили про те, що вони отримають більш виразний екстер’єр — з динамічною підвіконною лінією, сильніше нахиленим лобовим склом і похилим носом. Вперше в своїй історії Logan/Sandero отримають об’ємну панель капота (із заходом на крила) і зовнішні дверні ручки «під природний хват» (на нинішніх моделях використовуються підйомні ручки). Тобто дизайн стане менш аскетичним і більш привабливим для споживачів. Очікуються також світлодіодні лампи ближнього світла в стандартному оснащенні.

У стандарті Logan/Sandero в євроспецифікації буде оснащуватися 1,0-літровим атмосферним бензиновим мотором потужністю 65 к.с., очікуються також його турбоверсії потужністю до 100 к.с. Дорогі модифікації укомплектують 1,3-літровим бензиновим турбо, який на автомобілях Renault поєднується тільки з автоматичними коробками передач. Також буде доступний 1,5-літровий турбодизель потужністю 85 і 115 к.с.

Нагадаємо, що платформа CMF-B вже використовується для декількох моделей Renault-Nissan-Mitsubishi, в тому числі для нового Clio, європейського Captur II, Nissan Juke II.

Під маркою Renault нові Logan і Sandero з’являться в 2021-2022 роках. Вони традиційно отримають злегка відмінний від Дачії дизайн, а гамма їх моторів буде залежати від ринку.