Renault показала розкішний безпілотний концепт-кар

Компанія Renault показала публіці на автовиставці в Парижі новий безпілотний концепт-кар EZ-Ultimo. Габарити французького автомобіля можна порівняти з Rolls-Royce Phantom. Новий Renault EZ-Ultimo створювався, щоб дати уявлення про шикарний електромобіль з автопілотом четвертого рівня.

Машина, здатна самостійно пересуватися по визначених маршрутах, підходить для нетривалих поїздок. Представники марки вважають, що в майбутньому подібний транспорт зможуть використовувати, наприклад, для поїздок з аеропорту в готель. У довжину прототип досягає 5 800 мм, збоку є зсувні двері, а скляна секція даху відкидається вгору. У салоні можуть розміститися три людини, в розпорядженні яких є диван для двох, велике крісло і столик. Інтер’єр дизайнери оформили, використавши шкіру, мармур і дерево.

Пасажири можуть скористатися Wi-Fi, бездротовою зарядкою для мобільних пристроїв і великим сенсорним тачскріном, через який здійснюється управління опціями авто. На жаль, компанія Renault не стала озвучувати технічні параметри нового EZ-Ultimo. Однак відомо, що автомобіль володіє запасом ходу в 500 км.