Renault представила “лижний” варіант Kadjar ESF

Компактний паркетник Kia Xceed (зустрічається також написання XCeed) здасться публіці все-таки на Женевському автошоу. Так запевняє журнал L’Automobile. Але ж були побоювання, що прем’єру затягнуть до осені. Як зрозуміло з назви, машина належить до родини сидів, хоча і відрізняється в деталях від будь-якого з братів. Власне, перший натяк на екстер’єр, не рахуючи замаскованих прототипів на тестах, – це ескіз, викладений в мережу французькими журналістами (сама компанія офіційного анонса ще не робила).

На недавніх зимових тестах фахівці Kia порівнювали Xceed з «ти-роком». За попередніми даними, піднятому «Іксу» компанія подарує всю регулярну гаму моторів сидів: бензинові наддувні 1.0 і 1.4, плюс дизель 1.6 (всі разом вони перекривають діапазон від 115 до 140 сил, не рахуючи «запальнички» GT на 204 «конячки»).

Повний привід ми тут навряд чи побачимо: за ним компанія буде відправляти клієнтів до більш високого Kia Sportage. А крім того, Xceed зможе похвалитися гібридною системою з зарядкою від мережі і комбінованої віддачею в 204 к.с. Французькі журналісти додають інші цікаві деталі: на «Ікс-Сіде» з’явиться повністю цифрова приборка з діагоналлю 12,3 дюйма і центральний екран на 10,25 дюйма (зараз в Сіді він може досягати тільки восьми). Пізніше, з осені, такі дисплеї поширяться на інші Сіди.