Ретро-родстер Ares Project Wami: представлені перші офіційні фото

Італійська тюнінгова компанія Ares Design поділилася інформацією про новий проект, який ще знаходиться на стадії розробки, але вже виглядає дуже перспективним.

Названий Project Wami, це «один з найкрасивіших родстерів з коли-небудь створених», як запевняють Ares. Це дійсно смілива заява, але судячи з перших офіційних фотографій Ares Design, італійці не пішли на помилковий маркетинговий трюк, а твердять істину.

Нашій увазі постав класичний червоний родстер з ідеальними пропорціями і поєднанням елементів ретро-дизайну, а також сучасними штрихами. Якщо загальний малюнок кузова здається вам знайомим, це тому, що дизайнери Ares черпали натхнення на Project Wami в Maserati 2000 Spyder 1950-х років випуску.

В результаті вийшов красивий вінтажний автомобіль з такими елементами в дусі Maserati, як вихлопні труби в боковинах кузова, хромований передній і задній бампери, а також круглі корпуси дзеркал заднього виду і спиць колеса з білим ободом на покришках. У Ares Design обіцяють не просто зробити красивий вінтажний автомобіль, але побудувати його з легких і міцних матеріалів, таких як алюміній і вуглецеве волокно. Усередині машину оброблять високоякісними матеріалами, шкірою і алюмінієвими вставками. Поки італійці не окреслили тимчасові рамки для запуску Project Wami, але ми сподіваємося побачити кінцевий продукт в доступному для огляду майбутньому.

До сих пір Ares Design підготувало кілька крутих проектів, використавши в якості основи деякі найпотужніші суперкари світу. Одним з останніх був Project Pony, заснований на Ferrari GTC4Lusso і оновлений Ferrari 365 GT 1972 року випуску. Нагадаємо, в червні Novitec підготувала потужний тюнінг Maserati Ghibli S, а топовий Masearti Levante Trofeo кинув виклик Bentley Bentayga.