Рідкісний Lamborghini Centenario LP770-4 виставлений на аукціон. Фото

Аукціонний будинок Mecum виставить на серпневі торги в Монтереї рідкісний суперкар Lamborghini Centenario LP770-4. Всього на заводі марки в Сант’Агата-Болоньєзе вручну було зібрано 20 екземплярів моделі. Ціна купе з пробігом 79 кілометрів поки не повідомляється.

Нова машина оцінювалася в 1,75 мільйона євро. Публічний дебют Lamborghini Centenario LP770-4 відбувся в березні 2016 року у автосалоні в Женеві. Суперкар, який першим отримав повнокероване шасі, був побудований на честь сторіччя з дня народження засновника італійської марки – Ферруччо Ламборгіні.

У основі Centenario лежить карбоновий монокок. З цього ж матеріалу виконані кузовні панелі і аеродинамічні елементи. Суперкар укомплектований пушрод-підвіскою з магнетореологічними амортизаторами і заднім антикрилом з електронним управлінням.

У рух повнопривідний Centenario LP770-4 призводить 6,5-літровий двигун V12, віддача якого становить 770 кінських сил. З місця до «сотні» суперкар здатний розганятися за 2,8 секунди, до 300 кілометрів на годину – за 23,5 секунди. Максимальна швидкість купе перевищує 350 кілометрів на годину.

У травні на торгах аукціонного дому Sotheby’s був проданий єдиний в своєму роді Lamborghini Huracan, декорований в кольори прапора Ватикану і подарований Папі Римському Франциску. Суперкар пішов за 809 375 євро, що в п’ять разів дорожче вартості звичайної машини.