Родстер McLaren 600LT Spider не дотягує до купе

У розгоні до 200 км / год версія Spider відстає від купе McLaren 600LT лише на 0,2 с (8,4), проте в наборі сотні суперкар з відкритим верхом точно так само швидкий – 2,9 с. Максимальна швидкість у Спайдера трохи нижча (323 проти 328 км / год), а початкова ціна вище – $ 256 500 vs. $ 240 000. Втім, тираж «довгих хвостів» молодшого сімейства Sport Series обмежений, і якщо покупці не розхапають їх за кілька тижнів, звинуватити в цьому можна тільки Brexit.

«Я радий повідомити, що при прибраному даху випускна система звучить і виглядає ще краще!» – підбиває виконавчий директор Майк Флюітт. За бажанням клієнта McLaren прибере з салону зайву вагу в вигляді аудіосистеми і клімат-контролю. Трисекційний жорсткий верх, виконаний з композитних матеріалів, після натискання кнопки висувається електроприводом за 15 с на швидкостях до 40 км / год. Вітрозахисний екран за головами сідоків активується незалежно від даху.

Розробники пишаються, що їм, на відміну від творців кабріолетів, не довелося додатково посилювати конструкцію заради більшої жорсткості. До того ж притискна сила не постраждала, аеродинамічних втрат немає.