Roland Gumpert створила гоночне купе Nathalie Race

Відомий німецький інженер і підприємець Роланд Гумперт, кілька років тому покинув засновану ним фірму Gumpert (нині Apollo) і примкнув до китайського стартапу Aiways, продовжує дивувати публіку. Рік тому в Пекіні Гумперт представив метанольно-електричне спортивне купе Nathalie, а на Женевському автошоу днями презентував гоночну версію під назвою Nathalie Race.

 
Різниця між Nathalie Race (на фото) і просто Nathalie, яка тепер отримала позначення Nathalie Street, не тільки в антикрилі.

Покривало з Nathalie Race знімали дві сестри, дочки Гумперт (а ось на стоп-кадрі зовсім не вони), – Наталі (в честь старшої і названа модель) і Магдалена. Тепер німцеві, щоб не образити молодшу, необхідно створити купе Magdalena. У ролику також миготить кросовер Aiways U5, вперше показаний ще в грудні і склав в Женеві компанію спорткарів Nathalie.

Нагадаємо, що в Nathalie використані чотири електромотори, кожен призводить своє колесо. В описі дорожньої машини компанія згадує діапазон сумарних потужностей від 300 до 600 кВт з можливістю модифікацій і налаштувань. Видання Auto Motor und Sport уточнює: там 555 сил (408 кВт). Зате в Nathalie Race задіяні повні 600 кВт, тобто 816 «конячок». Вони дозволяють машині набирати першу сотню швидше, ніж за дві секунди, і розвивати максималку в 300 км / год.