Rolls-Royce Phantom отримав новий “розумний” салон

Розкішний седан з новим варіантом організації салону був представлений на моторшоу в китайському Ченду. Британський виробник представив на автосалоні нову концепцію ізольованого пасажирського відсіку, яка доступна покупцям подовженою модифікації Rolls-Royce Phantom.

Відділення під назвою Privacy Suite відділяється «розумним» склом і лотком для обміну документами і дрібними предметами з сидячими в передньому ряду. Під поняттям «розумне» мається на увазі електрохроматичне скло, яке вміє змінювати рівень прозорості, що дозволяє розділити передню і задню частину салону автомобіля. Крім того, в конструкції «капсули» Privacy Suite застосовуються звукопоглинальні матеріали, ізолюючий відсік від зовнішніх шумів, а для зв’язку з водієм є інтерком.

Лоток з підсвічуваним внутрішнім простором розміщується по центру перегородки Privacy Suite. Для капсули також доступна інформаційно-розважальна система з парою 12-дюймових екранів і HDMI-виходом, що підключається до бортової системи Phantom. За допомогою «мультимедійки» виконується управління «зоряним небом» на стелі і годинами.

Нагадаємо, Rolls-Royce Phantom восьмого покоління дебютував влітку минулого року. Зміни зовнішності розкішного седана носять еволюційний характер. «Фантом» побудований на новій алюмінієвій платформі з більш жорстким кузовом (+ 30%). В підкапотному просторі моделі розміщується бітурбований мотор V12 об’ємом 6,75 літра, що агрегатується з восьмиступінчастою «автоматом» ZF. Двигун потужністю 563 к.с. здатний розігнати машину з нуля до першої «сотні» за 5,3 секунди і до «максималки» 250 км / год.