Розсекречені деталі нового седана Infiniti Qs Inspiration

Схоже, команда дизайнерів на чолі з Карімом Хабібом намацала-таки новий стиль Infiniti. Інакше не пояснити той факт, що седан Qs Inspiration і кросовер QX Inspiration схожі до ступеня змішування.

У них один вигляд, майже однакові ковпаки кабіни і близькі пропорції. Шоу-кар Q Inspiration – чужий на цьому святі. Що ж, не всі експерименти проходять вдало. Не факт, що новий виявиться успішним, але поки майбутнє моделей Q50 і Q70 бачиться саме таким.

Випускних патрубків немає, а даремно, оскільки седану адресована силова установка e-Power. Вона включає не тільки електромотор, а й бензиновий двигун, що працює генератором для батареї. Китайській пресі дозволили познімати концепт зовні, а всередину не пустили.

Тим часом в салоні обіцяно «новий погляд на компоновку»: якась заморочка з задніми сидіннями (привіт Ніссану IMs і його наступнику). Все це накрито напівпрозорим дахом з каркасом з дерев’яних рейок. Якщо в дизайні Infiniti перемогла «концепція оволодівання порожнім простором», то в начинці бал править гібридна трансмісія. Цитата: «Електрична система повного приводу e-AWD розроблена для того, щоб захоплювати водіїв миттєвим прискоренням і стійкою подачею енергії».

Китайські ЗМІ, які вивчили концепт поблизу, реагують без захвату: «Загальна форма цілком задовільна, але ще належить перевірити, чи зможуть споживачі прийняти цей автомобіль». Серійне втілення серії Inspiration чекаємо не раніше 2021 року.