Розсекречений дизайн нового кросовера Peugeot

Його офіційна прем’єра відбудеться в 2019 році. Autoexpress опублікував ексклюзивне зображення субкомпактного кросовера Peugeot 2008 нового покоління.

Peugeot вже домігся великих успіхів у сегменті кросоверів, випустивши моделі 3008 і 5008. Але на цьому французька компанія не зупиниться. Вона наступного року запропонує автолюбителям нове покоління кросовера Peugeot 2008.

Цю новинку створять на новій платформі CMP (Compact Modular Platform) з використанням технологій французької групи PSA і китайської компанії DongFeng. Ця платформа розроблена спеціально для випуску невеликих автомобілів. Вперше платформа CMP буде використана в новій моделі 208, чия офіційна прем’єра відбудеться наступного року на автосалоні в Женеві.

Судячи з усього, Peugeot 2008 нового покоління буде значно краще, ніж модель першого покоління. І справа не тільки в дизайні і в технологіях, а в тому, що він буде важити менше, ніж попередник. Міні-кросовер отримає оновлений віртуальний кокпіт i-Cockpit.

У лінійці двигунів залишиться 1,2 л бензиновий агрегат PureTech, але його потужність збільшиться з 85 к.с. до 130 к.с. Також кросовер отримає 1,5 л дизель BlueHDi нового покоління. Пізніше автолюбителям запропонують версію з «м’якою» гібридною силовою установкою.