Розсекречений новий паркетник від FAW

Кросовер виявиться найдорожчою моделлю в лінійці бренду Besturn. Новий SUV назвали T77, він являє собою серійне втілення шоу-кару T-Concept, який дебютував в квітні цього року на Пекінському автосалоні.

Прототип запам’ятався тим, що на його увігнутих радіаторних гратах назва марки була написано по-іншому: Bestern замість Besturn.

На «злитому» в Мережу на початку серпня першому фото товарного кросу красувалася емблема з колишньою назвою Besturn, але на свіжих знімках ми знову бачимо інше написання – Bestune. Ймовірно, в Китаї марку все ж перейменували. Повністю це питання проясниться лише після повноцінної презентації моделі, вона повинна відбутися найближчим часом.

За попередніми даними, довжина конвеєрного T77 дорівнює 4 525 мм, ширина – 1 845 мм, висота – 1 615 мм, розмір колісної бази складає 2 700 мм. Таким чином, новинка виявилася коротшою і нижчою за колишнього флагмана FAW Besturn – «паркетника» X80. Габарити «ікс-вісімдесятого» наступні: 4 620/1 820/1 695 мм, відстань між осями – 2 675 мм.

Салон T77 оформили в новому для FAW стилі, який, втім, оригінальним не став: цифрова «приборка» і тачскрін мультимедіа-системи об’єднані, як у останніх моделей Mercedes-Benz. Хоча у «китайця» є своя «фішка» – голографічний помічник, що з’являється над передньою панеллю. Водій зможе вибрати одного з трьох персонажів, асистент розпізнає голосові команди. Інших подробиць про віртуального помічника поки немає.

Раніше передбачалося, що T77 запропонують з бензиновою “турбочетвіркою» 1.5 (віддача мотора не розкривалася), однак тепер «піднебесні» ЗМІ пророкують новому кросоверу чотирициліндровий турбомотор 1.2 потужністю 143 к.с. – таким же двигуном оснащується «паркетник» FAW Senia R9. У «дев’ятки» мотор поєднується з п’ятиступінчастою “механікою” або семиступінчастим “роботом” з подвійним зчепленням. Ті ж коробки, швидше за все, дістануться і T77. Привід і у R9, і T77 – тільки передній.

Попередня ціна нового кросовера FAW Besturn – від 130 000 юанів.