Розсекречений новий седан Mercedes-Benz S-Class

Фотошпигуни розмістили в Інтернеті фотографії та відео седана Mercedes-Benz S-Class нового покоління. Його продаж почнеться в 2020 році.

Новий Mercedes-Benz S-Class побудують на новому шасі з використанням алюмінію і вуглеволокна. Тому S-Class нового покоління буде важити менше, ніж модель попереднього покоління, навіть не дивлячись на трохи збільшені розміри.

Через сильний камуфляж ми поки не можемо повністю уявити, яким буде новий S-Class. Судячи з усього, у нього будуть новітні «розумні» фари головного світла Digital Light. Ці фари зможуть проектувати на дорогу будь-які символи (наприклад, дорожні знаки).

Напевно, цю систему запропонують спочатку тільки в якості опції. Салон теж повинен бути сильно перероблений. Його оброблять новими, більш сучасними матеріалами, оснастять передовими технологіями комунікації та безпеки.

Новий S-Class стане першим в лінійці Mercedes-Benz, у якого будуть деякі новітні активні системи безпеки. Що ж стосується лінійки двигунів, то поки ми про неї нічого не можемо сказати. Не виключено, що автолюбителям запропонують версію з повністю електричною силовою установкою. У всякому разі, Mercedes планує електрифікувати в тій чи іншій мірі всі свої моделі.