Салон кроссовера Genesis GV80 здивував окремими деталями

Перший кросовер марки Genesis – GV80 – вже дозволив розглянути себе зовні. А через кілька днів після тієї шпигунської зйомки фотографам вдалося отримати серію кадрів інтер’єру. Виявилося, по архітектурі він приблизно можна порівнятися з салоном концепту GV80 2017 року.

Нагадуємо, як виглядає інтер’єр шоу-кара. Особливу атмосферу створюють вузький, сильно витягнутий екран мультимедійної системи, кнопки на «підвіконні» і заховані повітроводи. У серійній машині дефлектори цілком традиційні, але вузькі. Блок клімат-контролю переосмислений. На ньому увагу привертають два чорних кола з сріблястими обідками. Деталь відразу нагадує про концепт: центральний дисплей, встановлений на тому ж місці, в глибині панелі і ближче до лобового. Він майже не виступає вгору, зате витягнутий по горизонталі. У конвеєрному кросовері буде схожа листкова (багатоповерхова) передня панель. У ньому ми бачимо те ж переважання горизонтальних ліній в дизайні салону і вельми скромну кількість кнопок. Відмінностей, звичайно, чимало, особливо на центральній консолі і тунелі. Навіть кермо змінене. Хоча в його декорі і формі маточини простежується схожість з рульовим колесом шоу-кара.

Ще деталь, що перекочувала з концепту, – витончений селектор мультимедійної системи. Молочна вставка в центрі, ймовірно, сенсорна (на концепті була сіра). Аналогічний елемент ми бачили і на шоу-карі Essentia. Нова вигадка: хитний вправо-вліво важіль режимів руху. Щодо моторів кросовера GV80 можна обережно орієнтуватися на двигуни седана G80 (нинішнього і наступного покоління), в той же час повного збігу не буде. І у GV80 виявиться щонайменше один новий агрегат – «шістка» 3.5. Нагадаємо, що Genesis GV80 буде кинутий в бій проти німецьких і японських великих кросоверів преміальних брендів. А прем’єра моделі повинна відбутися ближче до кінця року.