Салон нового Maserati MC20 отримав обробку ексклюзивними матеріалами

Для салону нового суперкара Maserati MC20 був обраний матеріал Alcantara: найкраще рішення на випадок, коли необхідно поєднувати легкість, спортивність, технологічність, елегантність і італійську якість.

Новий спортивний автомобіль Maserati MC20 з рамою з вуглецевого волокна від Dallara і двигуном потужністю 630 к.с. демонструє легкість і технологічну інноваційність. MC, скорочення від Maserati Corse, може похвалитися давньою співпрацею з Alcantara в оформленні салонів своїх першокласних моделей. Оздоблення сидінь матеріалом Alcantara забезпечує ідеальне зчеплення в будь-якій дорожній ситуації, а використання Alcantara в якості оздоблювального матеріалу для стелі і дверних панелей, на відміну від інших матеріалів, дозволяє домогтися легковажності, необхідної для спорткарів. Все це робить Alcantara оптимальним варіантом для тих брендів, які, як і Maserati, бажають досягти вражаючих результатів не на шкоду легкості і елегантності.

“Alcantara – ідеальний союзник для тих, хто чуйно реагує на тренди і знає, що таке сучасна розкіш, як і Maserati – бренд, що поєднує задоволення від водіння і технологічність”, – йдеться в прес-релізі.

Кожен метр Alcantara виготовляється на заводі в Нера-Монторо на пагорбах Умбрії, а потім експортується по всьому світу, зміцнюючи статус компанії Alcantara як експерта справжньої італійської якості, здатного застосовувати передові технології, приділяючи особливу увагу деталям.

Оздоблення Alcantara в новому Maserati MC20 відрізняється інноваційною технологічною обробкою і особливою фактурою, що притягає погляд. Верхній чорний шар матеріалу Alcantara контрастує на тлі підкладки, доступною в синьому і металевому сірому відтінках. Щоденне обслуговування номерів доступний варіант зі шкіри з металевою сірою підкладкою. Оригінальний оптичний ефект посилюється за рахунок зменшення відстані між лазерним гравіюванням.

Завдяки своїй універсальності Alcantara дає можливість кастомізувати будь-який виріб і пропонує безліч передових рішень, що поєднують стиль і технології, красу і функціональність.