Scania тестує нову вантажівку

Автономну систему нового покоління від Scania тестують на родовищі солі Rio Tinto, розташованому в Західній Австралії. Це місце було вибрано не випадково.

Вони відомо тим, що тут активно використовують найпередовіші досягнення автоматизації. Для цього на родовищі організували значних розмірів автопарк безпілотної техніки. Нагадаємо, тестувати власну безпілотну систему шведський автовиробник почав в кінці минулого літа.

На випробування вивели безпілотний самоскид Scania XT 8×4, в кабіні якого знаходився водій. Йому відводилася роль спостерігача, проте при виникненні «позаштатних» ситуацій він міг скоординувати процес. Розвиваючи експеримент, в Scania збираються збільшити кількість «піддослідних» – нові безпілотні вантажівки потрібні для того, щоб зрозуміти, як такі машини вміють взаємодіяти між собою. Читайте також: Шведський електричний сіті-кар будуть випускати в Грузії У компанії впевнені, що у видобувній галузі автономні технології можуть принести найбільшу користь, позитивно позначившись на безпеці і продуктивності.