Scuderia Cameron Glickenhaus побудує новий завод в США

Компанія Scuderia Cameron Glickenhaus розповіла про те, де буде випускати свій новий суперкар SCG 004S. Для нього побудують новий завод в штаті Коннектикут.

У 2018 році американська компанія Scuderia Cameron Glickenhaus представила серійний варіант свого дорожнього спорткара SCG 004S, який отримає 650-сильний мотор з механічною або автоматичною коробкою передач, а також опціональний 800-сильний двигун.

Заявлено, що виробництво нової моделі почнеться до кінця 2019 року. При цьому, крім дорожньої версії, до неї увійде гоночне купе SCG 004S GT3 і ряд інших модифікацій. Зараз же стало відомо, де будуть робити новинку. На своїх сторінках в Facebook і Instagram засновник компанії Джеймс Глікенхаус опублікував безліч фотографій і навіть аерозйомки місця, де розміститься майбутній завод зі збірки автомобілів: виробничі потужності розмістяться в штаті Коннектикут на території аеропорту Денбері.

Партнерами Scuderia Cameron Glickenhaus стануть компанії Podium Technology і Armada Engineering, вже відомі своїми автомобільними проектами.