Седан Genesis G70 радикально оновили

Компактний задньопривідний седан Genesis G70, який є конкурентом BMW 3-Series і Mercedes-Benz C-Class, вийшов на ринок в 2017-му. Через три роки преміум-дочка Hyundai представила оновлену версію моделі.

Екстер’єр автомобіля підтягнули до останньої ітерації стилю Genesis – повністю змінили оформлення передньої і задньої частин кузова. Спереду машина отримала решітку радіатора у формі геральдичного щита і розділені надвоє по горизонталі фари. Таке рішення носа перегукується з кросовером GV80 і оновленим представницьким G80. Ззаду у модернізованого G70 – нова кришка багажника (без площадки під номер) і зменшені по площі ліхтарі.

Що цікаво, рестайлінг провели малою кров’ю: зверніть увагу, що всі сталеві штамповані елементи «оперення» залишилися колишніми — замінена тільки бамперна група. Задні крила також не відрізняються від дорестайлінгового зразка, але кришка багажника і бампер, зрозуміло, повністю нові. До слова, в задньому бампері став більш розвиненим аеродинамічний дифузор.

Зміни в інтер’єрі вже не так помітні. В основному вони стосуються цифрової техніки. Інформаційно-розважальна система з підтримкою бездротових оновлень і Apple CarPlay отримала новий 10,25-дюймовий дисплей. Бездротова зарядка була оновлена для сумісності з великими смартфонами.

Genesis поки не публікує характеристик свого молодшого седана. Найбільш очікуваною новинкою стане 2,5-літровий бензиновий турбомотор. На G80 він видає 304 к.с. і 422 Нм. Але не обійдеться і без втрат: на автомобіль перестануть встановлювати механічну трансмісію.

У Південній Кореї продажі оновленого Genesis G70 почнуться вже в жовтні. До інших ринків седан добереться в 2021 році.