Седан Genesis G80 отримає наступне покоління

Перше покоління седану Genesis G80, що з’явилося влітку 2016 року, по суті було рестайлінговою версією давно відомої моделі Hyundai Genesis (відмінності полягали в декорі). Це не дивно, тому що сам бренд відділився від Hyundai всього лиш в листопаді 2015-го. А ось «другий» G80 розроблений практично з чистого аркуша (хоча ми б не виключили перекроєну основу від попередника).

Дебютує автомобіль наступного року як модель 2020-го. Вже по замаскованому прототипу видно, що седан отримає досить вузькі фари, а ось решітка радіатора підросте в розмірі і придбає багатокутну форму з куточком внизу, і нагадує оформлення березневого концепту Genesis Essentia.

Вихлопні патрубки, звичайно, тимчасові, зате грунтовно прикрита оптика – фінальний варіант. Компанія взяла курс на електрифікацію. Це не обов’язково означає створення чисто електричної версії G80, але гібрид, який заряджається від розетки, в гамі моделі з’явиться. Цікаво, що у тестового зразка люки є на обох задніх крилах. Один з них якраз може виявитися зарядним портом. А вже в гібридних системах різного типу у материнської фірми Hyundai досвіду вистачає. Гібридну версію, серед кількох варіантів, ми чекаємо і у кросовера Genesis. Він повинен з’явитися на світ до кінця 2019 го.