Седан Honda Inspire пішов в серію

Серійний седан Honda Inspire буде представлений 31 серпня на автосалоні в Ченду і в жовтні вийде на ринок КНР. Китайці прекрасно розуміють, що їм підсовують перелицьований «десятий» Accord, але не рефлексують з цього приводу.

Судячи зі знімків, зроблених для бази «піднебесного» Мінпромторгу, на шляху до конвеєра Inspire нічого не розгубив і не придбав. Від прототипу відрізняються тільки колір накладок на решітку і бампер (сріблястий замість чорного), пороги і середні бічні дзеркала замість камер.

Розміри виробничої версії цікаво порівняти з американським Акордом. Довжина – 4910 мм (+30), ширина – тисяча вісімсот шістдесят два (+3), висота – 1450 (-1), колісна база – 2830 мм (-1).

Спочатку Honda Inspire отримає бензиновий двигун з лінійки Earth Dreams VTEC Turbo – «турбочетвірку» 1.5 (194 к.с., 260 Н • м), яка ставиться на Accord і Civic. Асистувати їй буде варіатор. Потім має з’явитися гібридна версія i-MMD з дволітровим «атмосферником», одним або двома електромоторами і сумарною віддачею понад 200 сил.