Седан Hyundai Elantra масштабно оновився

Нинішню модель Hyundai Elantra представили у вересні 2015 року, а цієї осені в продаж надійде вже оновлений варіант. Просто закінчився трирічний цикл? Або у Елантри не все гладко на ринку? Адже в Європі корейський автомобіль гольф-класу, як і раніше, не особливо комусь потрібен – 4658 машин за 2016-2017 роки. У Штатах реалізація у багато разів краща, але в порівнянні з попередником не вражає: в 2015-му американці купили 241 706 машин, але в минулому році цей показник знизився до 198 210 штук. І подивіться на масштаб змін. Їх би вистачило на нове покоління!

Азіати переробили зовнішність до невпізнання, підретушували інтер’єр і поліпшили оснащення. Крім іншого, корейці по-іншому організували простір під центральною консоллю. Тепер блок медіа-роз’ємів розташований праворуч, а ліворуч з’явився майданчик для бездротової зарядки смартфону. Камера заднього виду відтепер – базове оснащення.

Весь передок у Елантри новий, в стилі водневого кросовера Hyundai Nexo. Компактний седан отримав інші капот, передні крила, передній бампер, фари і грати радіатора. Легко відрізнити рестайлінгову модифікацію і ззаду – четирехдверці відрядили корму а-ля Sonata з новими кришкою багажника, ліхтарями і бампером, на якому тепер кріпиться реєстраційний знак.

Салон змінився менше, але і тут вистачає обновок. Наприклад, інші кермо, приладова панель, дефлектори обдування і блоки управління аудіосистемою і кліматичною установкою. Плюс у мультимедійної системи з навігацією і підтримкою Android Auto і Apple CarPlay з’явився більш потужний процесор.

За океаном Elantra доступна з тими ж чотирициліндровими моторами, що і раніше. Це атмосферник 1.6 (149 к.с.) і наддувні 1.4 (130 к.с.) і 1.6 (204 к.с.). Коробка передач в залежності від версії – шестиступінчасті «механіка» або «автомат» і семидіапазонний преселективний «робот». Також покращена Elantra може похвалитися розширеним списком електронних асистентів.

До адаптивного круїз-контролю і систем автоматичного гальмування з функцією виявлення пішоходів, моніторингу сліпих зон і утримання в смузі руху додалися технології стеження за втомою водія і пристрій, що запобігає аварії при виході пасажира в момент, коли ззаду наближається інший транспортний засіб. Старт продажів моделі Hyundai Elantra 2019 модельного року в США намічений на вересень-жовтень нинішнього року, але ціни поки не оголошені. І навряд чи вони сильно зміняться. Зараз за Елантру в Штатах просять від $ 16 950 до $ 22 100 без урахування опцій.