Седан Lincoln Continental отримає дуже дивні двері

Чотирьохдверка Lincoln Continental продається в США з 2016 року і дожила до планового рестайлінгу. Його результати будуть показані або в січні на Детройтському мотор-шоу, або в березні на Нью-Йоркському. Найцікавіше, що виробник вирішив повернутися до «суїцидальних» задніх дверей, властивим Континенталь 1960-х.

Взагалі, це великий секрет. Зараз Lincoln інтригує соцмережі невиразним тизером з просторовими міркуваннями про «вершини стилю середини століття», але шило пропороло мішок. На дилерської конференції Лінкольна, яка в жовтні пройшла в Лас-Вегасі, хтось не виконав заборону на фотозйомку … Товста центральна стійка не повинна бентежити – на Роллс-Ройс вона не тонша.

Дивно, що таких дверей не було навіть у концепту. Двері, які розміщені проти ходу, тягнуть за собою перегляд структури кузову. Чи вистачить у інженерів часу, щоб оновити щось ще? Бензинова бітурбошестірка 3.0 нині видає 405 к.с., 542 Н • м при допомозі шестидіапазонного «автомату». Нещодавно вийшов Lincoln Aviator з тим же мотором аналогічної потужності, але при 10-ступінчастій коробці. Ціни седана зараз починаються з $ 46 145, щомісяця американці купують приблизно по 600 машин (за листопад розійшлося 676). У Китаї за Continental просять від 418 800 юанів, і попит там трохи нижче, ніж в Штатах: 10 501 автомобіль за 2017 рік проти 12 012.