Седан Mercedes S-класу отримав цікавий дисплей

Про те, що в новому поколінні Mercedes-Benz S-класу розпрощається з об’єднаним екраном (центральний плюс приборка під загальним склом), стало ясно ще минулого літа під час першої шпигунської зйомки інтер’єру. Тепер здогад підтвердився.

Нова порція кадрів принесла сюрприз у вигляді гігантського центрального екрану, про який відразу і не скажеш, горизонтально він орієнтований або вертикально. Це скоріше квадрат.

Мода на мінімізацію кнопок в салоні зберігається. І все ж тут не всі функції перенесені на екран, деякі покладені на виділені кнопки під ним, нехай і сенсорні. Проблему вибору найзручнішої орієнтації екрану, пам’ятається, радикально вирішила фірма BYD, запровадивши в серії центральний екран, що повертається на 90 градусів.

У Мерседеса, схоже, просто змінене співвідношення сторін. Може бути, інженери Даймлера порадують будь-якими іншими ноу-хау, наприклад, регулюванням кута нахилу. Питання про відблиски на такій величезній скляній поверхні з порядку денного ніхто не знімав. Тестові зразки нової «Ески» вже не раз траплялися фотографам на дорогах. Але не зайвим буде показати найсвіжіші кадри. Тут видно більше деталей нової оптики. Нагадаємо, що наступний S-клас з’явиться лише в 2020 році. Він буде заснований на модульній платформі MRA II і, природно, вбере всі останні розробки компанії, від модульних рядних «шісток» до помірних гібридних систем, від просунутого інтерфейсу до більш досконалих помічників водія. Гібрид з зарядкою від розетки також збережеться в гамі, а ось електричний флагман F-класу буде повністю самостійною моделлю EQS.