Седан Toyota Corolla отримав дві версії дизайну

У сімействі Королли – обіцяне поповнення: на світ з’явилися чотирьохдверні моделі Toyota Corolla і Toyota Levin. Незважаючи на різні назви, по суті це один автомобіль, але з відмінностями в дизайні.

Чотирьохдверна Corolla дванадцятого покоління отримала два основні варіанти дизайну. Версія з ікластими фарами від Королли-хетча останнього покоління названа Sporty, а виконання з новою, прямою передньою оптикою в стилі Camry – Prestige. Седан з дизайном Sporty з’явиться під ім’ям Corolla в США, під ім’ям Levin – в Китаї, а також буде перетворений трохи пізніше в японську версію Королли.

Побратим з дизайном Prestige – це Corolla в Китаї, Європі та інших регіонах. Взагалі, модель буде продаватися більш ніж в 150 країнах. Причому як мінімум в дев’яноста з них – в гібридній варіації (з віддачею в 122 сили, на базі мотора 1.8). Старт продажів в США і Європі намічений на весну 2019-го, в Китаї – влітку, в Японії – протягом 2019 року.

У салоні сюрпризів немає, дизайн як у хетча. Інформаційний екран в приборці може бути як з діагоналлю 4,2 дюйма, так і сім, і в другому випадку замінює спідометр. Центральний екран мультімедійки – сім або вісім дюймів, в залежності від комплектації. Можна докупити ще проекційний, на десять. Як і інші сучасні Тойоти, нова Corolla (на фото седан для Європи) обзавелася новим комплексом систем безпеки і помічників водія Toyota Safety Sense 2.0. Як і хетчбек, і універсал, седан використовує модульну платформу GA-C з набору TNGA (підвіски: McPherson спереду і нова многоричажка ззаду). Більш низький центр тяжіння, більш жорсткий кузов, менше шумів, краща керованість ..

Силові агрегати в цілому повторюють хетчбек, але ми знову бачимо відмінності по регіонах. У Китаї на світовій прем’єрі модель постала гібридом, а для США поки заявлені негібридні 2.0 і 1.8 (гібрид ж для Америки обіцяють показати в Лос-Анджелесі в кінці місяця). Причому два літри – це 170-сильний M20A-FKS з новітньої серії Dynamic Force Engine, а 1.8 – це 2ZR-FAE від минулого покоління Королли, тільки модернізований (точна віддача не названа, але це 140 сил).