Седани Aurus розкуплені на два роки вперед

Новий преміальний седан з Росії виявився вельми популярний – придбати Aurus Senat не вийде ні в 2019, ні в 2020 році. Всі машини вже попередньо замовлені! Укорочена модифікація президентського лімузина Aurus Senat, який вже щосили використовує Володимир Путін, виявилася популярною і серед забезпечених покупців.

Заявлено, що весь тираж новинки на два найближчі роки розписаний за попереднім замовленням. “Можу вам з гордістю сказати, що ні на 2019 рік, ні на 2020 рік вже можливості купити автомобіль Aurus немає, тому що ми перепідписані на два роки вперед. Це говорить про те, що інтерес до цього виробництва в Росії сучасних автомобілів люксового класу – високий “, – заявив гендиректор і співвласник Sollers Вадим Швецов РІА Новини в рамках форуму Vestifinance.

При цьому немає ніяких даних, про яку кількість автомобілів йде мова. Раніше глава Мінпромторгу Росії Денис Мантуров оголосив, що в 2019 році буде зроблено не більше 120 екземплярів Aurus Senat, з яких не менше половини буде передано в гараж особливого призначення Федеральної служби охорони.