Серійний електрокар Byton M-Byte покажуть в січні

У німецько-китайського бренду Byton все йде за планом. Будівництво заводського корпусу в Нанкіні завершено, почалася установка обладнання. Випробування сотні прототипів тривають, а первісток марки – електричний кросовер Byton M-Byte – в наступному місяці приїде в Лас-Вегас на виставку електроніки CES.

Там він вперше показався в січні цього року, будучи концептом, там же пройде світова прем’єра остаточного варіанту, який підійметься на конвеєр до кінця 2019 го. Byton дотримав обіцянку: перший в світі 49-дюймовий центральний дисплей разом з восьмидюймовим планшетом Tablet Driver на кермі встануть на потік!

Непросто повірити, але перед нами інтер’єр серійного Байтон. Той випадок, коли екран змагається з лобовим склом і в чомусь виграє. Дизайн передньої панелі ускладнився за рахунок вигинів і багатошаровості. Є й сенсорні, і фізичні кнопки. Більшого тизер розгледіти не дозволяє. На CES будуть представлені такі технології, як «гібридне» зберігання даних Byton Hybrid Cloud і інтуїтивний доступ Byton Intuitive Access, різні додатки і цифрові послуги. Зауважимо, що компанія спочатку анонсувала пару «крайніх» модифікацій кросовера M-Byte: один мотор на 272 і запас ходу в 400 км, два двигуна потужністю 476 к.с. і пробіг в 520 км. Є автопілот третього рівня. Початкова ціна не повинна перевищити $ 45 000.