Серійний спорткар Maserati Alfieri буде випущений наступного року

Серійна інтерпретація шоу-кара Maserati Alfieri встане на конвеєр модернізованого заводу в Модені в першій половині 2020 року. Якщо точніше, в релізі компанії йдеться про передсерійну партію, а модель названа обтічно: «Повністю новий, характерний спорткар Maserati».

Однак якщо врахувати «дорожню карту» розвитку марки, оприлюднену минулого літа, стає ясно, що мова йде про Alfieri. Модель Alfieri буде випускатися як купе і як кабріолет. Силових установок буде мінімум дві: гібридна і чисто електрична. За рахунок широкого використання алюмінію в кузові і інших заходів економії маси вони повинні бути за все на 175 кг важчими за аналогічний спорткар з одним ДВС.

Відповідно до задумами фірми, нові моделі Maserati отримають в своє розпорядження установки типу Plug-in і повністю електричні варіанти. Про електрокари відомо, що це як мінімум Levante і Quattroporte нового покоління, плюс обговорювана новинка Alfieri в обох типах кузова.

На схемі праворуч показані новинки, які компанія повинна вивести в світ до 2022 року. З ще не названих моделей там намальовані молодший паркетник і перекроєний Ghibli. Восени цього року на заводі в Модені почнеться оновлення виробничих ліній, розраховане на випуск перспективних автомобілів, в тому числі і Alfieri (нехай безпосередньо ця машина не була названа).