Шакіл О’Ніла переобладнав свій пікап RAM 1500 2019

Автопарк Шакіла О’Ніла, американської зірки баскетболу, репера, шоумена, а також актора, завжди привертав велику увагу: то у нього гігантський пікап Ford F-650, то маслкар Dodge Challenger, то Lamborghini Gallardo зі спеціально подовженою колісною базою (у спортсмена 216 см в рості), а тепер і нова іграшка – RAM 1500 2019 модельного року.

46-річний баскетболіст завжди надавав перевагу високоякісним пікапам за просторі і зручні інтер’єри. Новенький RAM, 1500 вже в розпорядженні Шакіла О’Ніла і це не базова версія, а повністю запакований опціями автомобіль, додатково налаштований професійним баскетболістом під свій смак.

У його випадку модифікації включають установку комплекту коліс Forgiato Wheels просто гігантського розміру – 26-дюймів. Це модель увігнутого дизайну в конструкції з десятьма спицями серії Concavo. Колеса з низькопрофільними шинами пофарбовані в сірий колір кузова, що чудово доповнює загальний образ RAM 1500. У минулому Forgiato використовував цей же набір коліс в інших автомобілях, наприклад, в Rolls-Royce Wraith і Aston Martin Vantage V8, розміром 24- і 22-дюйма відповідно. Якщо ж комусь потрібні ну дуже великі Forgiato Concavo, то американський виробник коліс готовий вам запропонувати 30-дюймовий комплект. Однак абсолютним рекордом для Forgiato став ексклюзивний набір дисків діаметром 32-дюйма.