Шестиколісний пікап Hennessey Goliath 6×6 випустять обмеженим тиражем

Майстри американського ательє Hennessey Performance, які давно прославилися своїми «божевільними» тюнінгами, показали черговий шестиколісний пікап. На цей раз фахівці працювали з моделлю Chevrolet Silverado. Вона отримала назву Hennessey Goliath 6×6. Основою цього авто став позашляховий пікап Chevrolet Silverado Trail Boss Z71.

За замовчуванням машина оснащується агрегатом 6.2 V8 потужністю 426 к.с. Тюнінг-кіт HPE700 підвищує продуктивність цієї силової установки до 715 к.с. Крім того, для шестиколісного пікапа доступна опція, що дозволяє підвищити тягу його двигуна до 819 к.с.

Дорожній просвіт шестиколісного автомобіля збільшений на 20 см. Машина поставлена на колісні диски розмірністю 20 дюймів, «взуті» у позашляхові покришки BFGoodrich. Машина оснащена особливим силовим кузовним обвісом і додатковою світлодіодною оптикою.

Hennessey Goliath 6×6 вийде в продаж в кількості 24 одиниць. Вартість новинки складе 375 000 доларів. До слова, минулого року американці зробили подібний пікап на базі моделі Ford F-150 Raptor.