Що вибрати газ або бензин?

Що краще вибрати для свого автомобіля або традиційний бензин або ж газове обладнання? Всі ми знаємо, що під час криз ціна на паливо, наприклад бензину, зростає з кожним місяцем. Кожен раз, коли це відбувається ми задаємо собі питання: «А чи не перейти нам на газ?» Спробуємо розібратися у всіх перевагах і недоліків цього виду палива.

Перше, що хотілося б сказати, це, то що газ набагато дешевше бензину, його октанове число також значно вище. Це говорить про те, що викиди шкідливих речовин в атмосферу будуть мінімальними. Для людей, які борються за збереження в чистоті навколишнього середовища – це буде, звичайно ж, дуже гарною новиною.

З причини того, що сила детонації зменшується при використанні газового палива, це найсприятливішим чином позначається на всіх елементах силової установки, навантаження на двигун знижуються. Також варто відзначити, що в газовому паливі немає всіляких присадок і добавок, які б надавали згубний вплив на каталізатор або лямбда-зонд. Чого ніяк не можна сказати про бензин. Це ще один важливий плюс газу над традиційним бензином.

Тепер же розглянемо недоліки даного виду палива. Перш за все, витрата газу буде набагато більше, ніж бензину. Але навіть в цьому випадку, ціна на газоболонние паливо буде все одно нижче, ніж на бензин. Другий мінус полягає в тому, що у автомобіля, що працює на газі, буде помітна втрата потужності, особливо, при швидкому русі по трасі.

Автомобільне газобалонне обладнання можна встановлювати тільки в спеціалізованих автомобільних сервісах і це обійдеться вам в «копієчку», але з іншого боку, витратитися потрібно всього лише один раз і все.

Деякі вважають, що експлуатувати автомобіль на газі вкрай пожежонебезпечна, але це ж можна сказати і про автомобілі, що працюють на звичайному бензині, вони не менш пожежонебезпечний. Також багато розповідають такі історії, що в карбюраторі автомобіля вітчизняного виробництва «Волга» можуть з’являтися тріщини, з огляду на те, що камера поплавця вдаряється об днище. Такі випадки мали місце, однак дану проблему можна легко вирішити на будь-якому маломальской автосервісі – це займе трохи часу і коштів.

Багато автолюбителів стверджують, що в автомобілях, що працюють на газовому паливі постійно в салоні присутній запах газу. Це може статися через будь-який витік палива. Але і від такого ж варіанту не застраховані автомобілі, що працюють на бензиновому паливі.

Невеликий витік бензину, і запах пішов прямо в салон – такі випадки непоодинокі. У будь-якому випадку дана ситуація небезпечна, як для автомобіля, так і для його власника, тому необхідно негайно звернутися в найближчий автосервіс для усунення даної поломки.

Також існує міф про те, що газ дуже погано згорає в двигуні, але це знову ж таки надумано, адже балонний газ безумовно забезпечує повне згорання саме тому, що має правильне співвідношення вуглецю і водню в своєму складі.