Шпіонські знімки Zotye Т500 виклали в Мережу

У Мережі з’явилися шпигунські фотографії нової версії кросовера Zotye Т500, оснащеної гібридною силовою установкою.

Знімки нового SUV опублікував китайський автомобільний портал autohome.com.cn. Автомобіль потрапив в об’єктив камери під час чергової серії дорожніх тестів. На приналежність авто до сімейства гібридів вказує гніздо зарядки, що розмістилося прямо під фірмовою емблемою.

Це, мабуть, єдина принципова зміна в екстер’єрі кросовера – зовнішній вигляд новинки багато в чому повторює стандартні Zotye Т500. Серед нововведень також варто відзначити перероблені задні ліхтарі і нове розташування вихлопної системи (виробнику довелося допрацювати цей момент, щоб розмістити елементи електричної частини).

Технічні характеристики нової версії Zotye Т500 поки тримаються в секреті. На сьогоднішній день про гібридний крос відомо тільки те, що в змішаному циклі витрата палива на кожну сотню сягатиме позначки в 4,5 літра, а дальність ходу на одній електричній тязі перевищить 50 кілометрів. Планується, що гібридний Zotye T500 офіційно представлять вже цієї весни. Перші товарні авто потраплять в руки покупців до кінця року.

Вартість новинки, по всій видимості, оголосять ближче до презентації.