Шпигуни виклали в мережу фото новинки від BMW

Компанія BMW анонсувала вихід абсолютно нової моделі, яка повинна стати емоційним доповненням до лінійки моделей марки. Однак ні фото, ні тизерів баварський автовиробник не надав, відклавши повноцінний дебют новинки на автофестиваль в американському місті Пеббл-Біч. І хоча автошоу відбудеться тільки через місяць, шпигуни вже встигли зловити нове авто в об’єктиви своїх фотокамер на тестах в Європі.

Що ж, великого подиву новина не викликала – йдеться про нову генерацію моделі Z4, концепт якої був продемонстрований в тому ж Пеббл-Біч в 2017 році. На відміну від попередника, нова «зетка» повинна бути обладнана не жорстким, а м’яким складним дахом.

Нова модель є компоновкою заднього приводу і розроблена спільно з Toyota, яка раніше вже представила побудовану на цій же платформі Supra. У конструкції нової Z4 застосовані вуглепластікові елементи, що дозволило знизити масу авто на 150 кілограм.

Таким чином, до 100 км/год родстер повинен розганятися за 4,5 секунди, а максимальна швидкість буде обмежена електронікою на позначці в 250 км/год. Правда, в більш бюджетній версії планується встановлювати менш завзятий 4-циліндровий мотор, який втім, не є еталонним в лінійці силових установок BMW.