Шпигуни виклали в Мережу нові фото Audi R8 LMS

Новий Audi R8 LMS, побудований за вимогами класу GT3 – чи не самий спортивний автомобіль компанії. Це вже друге покоління спортивного купе, підготовленого підрозділом Audi Sport. Перша машина була представлена ще в 2015 році, і тепер Audi R8 LMS отримала перше і дуже серйозне оновлення.

І тут поновлення потрібні, щоб не програти конкурентам. Зовнішні обновки – значно вдосконалена аеродинаміка, яка спрямована не тільки для збільшення притискної сили і зменшення лобового опору, а й для максимально ефективного охолодження двигуна і гальм. При цьому розгледіти новинку просто необхідно.

Судячи зі шпигунських фотографій цивільних Audi R8, які з дня на день будуть представлені зі стандартним фейсліфтом, багато з того, що показано сьогодні в Парижі, з’явиться і на дорожніх версіях спорткупе. Двигун в Audi R8 LMS залишився колишнім. Це 5,2-літровий атмосферний V10 потужністю 585 к.с. і обертовим моментом в 550 Нм. Це відповідає технічному регламенту класу GT3.

Але шестиступінчаста секвентальная коробка передач, зчеплення і диференціал зазнали дуже серйозну модернізацію. Переглянута була і безпека. Тепер каркас R8 LMS набагато перевищує вимоги FIA. Просто тому, що тепер в автомобіль GT3 Audi впровадила системи безпеки, які працювали на її спортпрототипах, котрі здобували перемоги в Ле-Мані. При цьому нові системи безпеки на 25 кг легші, ніж встановлені на автомобілі R8 LMS першого покоління, а жорсткість на кручення, завдяки їм, зросла на 39%.

Цікаво, що такий автомобіль можна купити в особисте користування. Але коштувати він буде для приватника 398 000 євро. Інша справа гоночні команди. Для них автомобілі поточної версії пропонуються за 28 000. Але це без ціни заводського обслуговування. Яка буде ціна нової версії поки не ясно. Просто новий Audi R8 LMS поки проходить процедуру омологації FIA.