Швейцарці переробили BMW X4 другого покоління

Кросовер BMW X4 другого покоління доопрацьований швейцарським ательє Dahler Competition. Майстри тюнінгу додали баварському купе-кросоверу пару механічних оновлень, а також кілька бітів в дизайні, які зробили його більш спортивним візуально.

Пакет доступний для бензинової версії M40i і для дизельної M40d. Тюнінг BMW X4 з бензиновим 3,6-літровим двигуном V6 від Dahler підвищує його віддачу до 420 к.с. потужності і 630 Нм крутного моменту. Це плюс 60-сил і 130 ньютон-метрів у порівнянні зі стандартною моделлю. Дизель M40d прокачаний до 380 к.с. і 780 Нм проти заводських 326 к.с. і 680 Нм.

Швейцарський тюнер не навів інформацію про те, як його пакет апдейту змінює динамічні характеристики кросовера. Частиною пропозиції Dahler Competition для власників BMW X4 G02 став спортивний комплект підвіски, який не тільки знижує кліренс купе-кроссовера, але також покращує управління, зменшує чутливість до бічного вітру і сприяє більш агресивному зовнішньому вигляду. До складу набору входять модифіковані амортизатори, «спортивні, але не складні». Динамічний зовнішній вигляд нової BMW X4 доповнює кастомна вихлопна система з нержавіючої сталі розробки Dahler, що складається з чотирьох вихлопних труб і генеруючих глибший звук мотора. На десерт для кросовера підібрано два набори коліс: 9 х 21 дюймів і 10,5 х 21 дюйм для передньої і задньої осі, а також 9,5 х 22 і 10,5 х 22 відповідно.