Швейцарці представили концепт “естетичного” автомобіля

На виставці Grand Basel швейцарська компанія Pure H анонсувала проект розкішного спорткару. За словами творця Рене Шмідля, в основі концепції автомобіля лежить більше естетична, ніж технологічна складова: дизайн, ідеальні пропорції, загальна гармонія, а також особливий підхід до вибору матеріалів.

Поки Pure H існує лише у вигляді деталізованої моделі в масштабі 1:4 і 80-сторінкового додатку, що описує стиль, конструкцію і технологічні особливості дводверки. Творці спорткару вже проконсультувалися з декількома кузовними ательє про можливості побудови невеликої партії машин.

Імовірно, основою Pure H стане карбонове шасі. Воно ж буде базою для трекової версії машини і електричного прототипу. Основний упор при розробці дорожньої машини зроблять на комфорт і можливість щоденного використання. У цьому Pure H буде відрізнятися від гіперкарів, мета яких – долати існуючі технологічні обмеження.

В рамках Grand Basel також відбулася презентація рестомода Lancia Delta Integrale Futurista. Машину побудували на базі модифікації 16V, якій повністю замінили кузов, переробили підвіску і допрацювали двигун.