Шикарний тюнінг Daewoo Lanos підірвав Мережу

Простецький «Ланос» зазнав серйозних доопрацювань.

LADA 4X4 перетворився на справжній будинок на колесах, який явно розташований в бюджетному сегменті. У соцмережі «ВКонтакте» в одному з автомобільних співтовариств, присвячених тюнингу, з’явилося зображення максимально «зарядженого» Daewoo Lanos. Коментатори в мережі залишилися в захваті від автомобіля.

Шикарний червоний “Ланос» оснастили спортивним обвісом з оригінальними бамперами, бічною спідницею, завдяки якій седан почав нагадувати гоночні авто з серії ігор «Need for Speed», а також встановили легкосплавні диски в колір кузова. Окремої згадки заслуговують двері типу гільйотини, що відкриваються на 130 градусів вгору в кращих традиціях преміальних суперкарів Lamborghini.

У салоні Daewoo Lanos встановили спортивні кермо і сидіння. В якості силової установки, найімовірніше, був обраний 4-циліндровий 2-літровий двигун C20XE від компанії Opel, який видає до 201 кінської сили.

Шикарний тюнінг Daewoo Lanos «підірвав» мережу. Більшість автолюбителів вважають, що виглядає «заряджений» «Ланос» не гірше, ніж різні «топові» моделі Lamborghini. Знайшлися також і жартівники, які визначили найбільш підходящу аудиторію для цієї моделі: «Уявіть, як багато таких Ланосів могли б по нашим вулицям їздити. По ньому плачуть таксисти, в таке авто все б сідали з задоволенням! ».