Сім причин купити новий KIA Ceed

Південнокорейський автовиробник KIA в цьому році представив світові нове покоління KIA Ceed. Фахівці досліджували хетчбек і назвали сім причин подумати про покупку новинки сегмента С.

По-перше, KIA Ceed має широкий список оснащення за доступну ціну. По-друге, обробка KIA Ceed дуже якісна, тому салон досить комфортний. Незважаючи на довгий список устаткування, хетчбек залишається просторим і тихим, за рахунок широкого заднього ряду крісел і шумоізоляції капота і моторного щита.

Фахівці також звернули увагу на зручність багажного відділення KIA Ceed, обсяг якого становить 395 л. Висота навантаження стала нижче на 9 см. Багажник отримав подвійний підлогу з опціональним органайзером, ременем-фіксатором і 12-В розеткою. П’ятою причиною покупки нового KIA Ceed став збільшений кліренс до 150 мм для Росії.

При цьому хетч зберіг підвіску. Крім цього модель відрізняється високим рівнем безпеки, за рахунок зміцненої конструкції кузова і модифікованого блоку управління подушками, які спрацюють навіть, якщо мотор вимкнений.