Сімейство Ford Mondeo отримає нову “начинку”

В 2021 році «блакитний овал» відправить у відставку кілька седанів, включаючи Fusion – брата-близнюка нашого Mondeo. Втім, функціонери Форда натякають, що безпосередньо Mondeo, європейському флагману, загибель не загрожує: мовляв, він ще встигне змінити покоління. Але до цього далеко, а навесні або влітку 2019 го нам покажуть результати рестайлінгу.

На зовнішності реформа майже не позначиться, зате начинки торкнеться серйозно. Універсал Mondeo, за чутками, в наступному році вперше стане гібридним. Тоді і на заправку доведеться заїжджати рідше: родинний седан долає на одному баку більше 980 км. Найважливіше нововведення в салоні – селектор, який обертається, (привіт суперкару Ford GT), який замінив традиційний важіль коробки передач.

Селектор у вигляді шайби свідчить про те, що Mondeo за прикладом «четвертого» Фокуса обзаведеться восьмиступінчастим «автоматом» замість шестидіапазонного (і «робота» Powershift теж). Заодно модель розживеться дизелями EcoBlue. До літрового Екобуста справа, швидше за все, не дійде. Оскільки від участі в Женевському автошоу компанія відмовилася, будемо чекати прем’єру оновленого Mondeo на якомусь спеціальному заході в Європі.