Сіти-кар Renault Twingo Le Coq Sportif отримав червоні деталі

Кілька днів тому французи розсекретили рестайлінговий сіті-кар Renault Twingo, а нині заявили про випуск особливої ​​версії Le Coq Sportif.

У буквальному перекладі це «Спортивний півень», але в даному випадку – назва торгової марки спортивного одягу, взуття та аксесуарів. Разом з нею Renault створила варіацію, яка «втілює принципи французького дизайну».

Передбачено кілька варіантів забарвлення, у всіх випадках так чи інакше обіграються кольори французького прапора. На декоративних накладках дверей додана емблема компанії Le Coq Sportif. У салоні спеціальної серії встановлена ​​табличка з полірованого алюмінію з написом Twingo par le coq sportif. А ще тут брендовані килимки і поріжки, плюс оригінальне поєднання матеріалів для приладової панелі, чохла рукоятки перемикання передач і так далі.

На жаль, знову мова йде не про «підігрітий» Twingo GT. Серія Le Coq Sportif заснована на звичайному хетчі з моторами SCe 75 (1.0, 75 к.с., 95 Н • м) або TCe 95 (0.9, 93 к.с., 135 Н • м). Молодший поєднується з «механікою», а старший – і з «механікою», і з «роботом» на вибір.

Гальський півень в такому варіанті якщо і спортивний, то вже явно не бійцівський. Зате комплектація спецсерії відповідає максимальній: тут за замовчуванням встановлені мультимедійна система з семидюймовим екраном і інтерфейсами Apple CarPlay і Android Auto, автоматичний кондиціонер, камера заднього виду, датчики дощу і світла.