Скільки коштує взяти в оренду машину в Європі

Сьогодні багато хто любить відправлятися в подорож на автомобілі. А оренда автомобіля в інших країнах – це найпоширеніша і зручна послуга, якою користуються всі, хто приїжджає.

Наприклад, якщо говорити про подорож до сусідньої країни, тоді звичайно, вам буде зручніше відправитися на своєму автомобілі. Але якщо ви запланували поїздку на великі відстані, то тоді краще пошкодувати автомобіль і залишити його будинку. Оренда авто – це шанс прокотитися на різних моделях.

Але вам потрібно бути уважним, адже за кордоном все оплачується доларами. В Європі дуже часто оплата оренди здійснюється по безналу. Це потрібно для того, щоб вести правильну документацію. Для цього вам потрібно подбати про спеціальній карті, яка діє на території Європи. На сьогоднішній день вартість оренди варіюється від 90 до 200 євро в день. Безумовно, вартість безпосередньо залежить від моделі авто. Оренду можна оформити різними способами: дистанційно, а також відразу на місці. У деяких місцях можна забронювати авто через сайт. Оренда автомобіля в Європі – це запорука чудової подорожі, особливо, якщо ви відправляєтеся в тур з сім’єю.