Скільки українських водіїв користуються масками?

Згідно з новим соціальним опитуванням агенції “Autolist”, лише 22% українських водіїв під час пандемії COVID19 принципово не носять захисну маску. При цьому 50% опитаних респондентів про неї ніколи не забувають. В соціальному дослідженні усього взяло участь приблизно 2 000 автомобілістів з України.

Як зазначають в компанії, що проводила опитування, приблизно половина водіїв обов’язково надягають захисну маску, якщо в салоні є хоча б один пасажир. При цьому 17% водіїв заявили, що вони рідко користуються захисною маскою, а 22% зізналися, що взагалі її ніколи не надягають.

Крім того, стало відомо що 67% українських автомобілістів регулярно користуються антисептиком. Ще 34% респондентів сказали про те, що їм це не потрібно.

Треба зазначити, що 37% українських водіїв обов’язково дезінфікують салон. Як часто вони це роблять у дослідженні не говориться. Експерти зазначають, що робити це потрібно не менше одного разу на тиждень. Нехтувати правилами безпеки дуже необачно, бо зараз в країні щодня реєструється понад 12 000 нових випадків захворювання. Бережіть себе і близьких!

ДЖЕРЕЛОauto.today.ua