Складено рейтинг найнадійніших автомобілів у світі

Американське видання Consumer Reports склало щорічний рейтинг надійності автомобілів серед основних світових виробників. Для дослідження за 2017 рік використовувалися дані, отримані в ході опитування 500 тисяч автовласників.

Згідно з дослідженням, найнадійнішими автомобілями стали японські моделі. Найменше відмов і поломок зафіксовано у Lexus. Середня оцінка надійності машин цього виробника становить 78 з 100 можливих. Друге місце зайняла Toyota, що отримала 76 балів з 100.

Трійку лідерів замикає Mazda, яка змогла зробити в цьому році ривок з 12 місця. Це пояснюється високим рейтингом надійності конкретних моделей – CX-9 і MX-5 Miata. Четверте і п’яте місце зайняли Subaru і Kia відповідно. Внизу рейтингу виявилися автомобілі Tesla, Cadillac і Volvo.

Серед моделей перше місце в рейтингу займає рамний позашляховик Lexus GX. На другому місці рейтингу гібридний хетчбчек Toyota Prius C, який в минулому році пережив рестайлінг. Першу трійку замикає Toyota Prius Prime. На четвертому і п’ятому місці Mazda MX-5 Miata і Toyota Corolla відповідно.

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua