Skoda Enyaq iV розсекретили до анонсу: електричний кросовер з ніздрями BMW

Ентузіастам вдалося роздобути зображення нового автомобіля ще до того, як його офіційно представили.

На просторах інтернету з’явилися досить якісні зображення нового електричного автомобіля Skoda Enyaq iV – їх злили до офіційної презентації компанії. На зображеннях можна побачити оновлений дизайн компанії, інтер’єр і екстер’єр кросовера, а також досить помітні «ніздрі». Варто відзначити, що представлений контент вкрай схожий на фотографії, які автовиробники відправляють пресі перед офіційним заходом для написання новин. Ймовірно, саме таким чином вони і потрапили в мережу. З іншого боку, тепер у фанатів бренду є уявлення про майбутні релізи компанії Skoda, адже виробник бере курс на електрокари.

Автомобіль Skoda Enyaq iV є першим кросовером, побудованим на платформі MEB від концерну Volkswagen. Раніше на цій же платформі був побудований хетчбек Volkswagen ID 4, але новинка від Skoda помітно більша і представлена в іншому класі. Більш того, особливий акцент виробник і дизайнери зробили на решітку на лицьовій стороні — це яскраве нововведення бренду, завдяки якому автомобіль віддалено схожий на BMW X6. Є навіть інформація, що за окрему плату виробник оснастить дані грати підсвічуванням. А ще дизайнери автовиробника потрудилися над зміною дизайну інтер’єру, який став набагато сучаснішим.

За основу стилю був узятий мінімалізм — всі додаткові декоративні елементи прибрали, лишили тільки найнеобхідніше. Так, в центрі можна помітити велику сенсорну панель з діагоналлю 10 або 13 дюймів (залежить від обраної комплектації), є віртуальна приладова панель і, що найцікавіше, автомобіль оснастили проекційним дисплеєм — він виводить інформацію на лобове скло в форматі доповненої реальності. Крім того, автомобіль підтримує Android Auto, Apple CarPlay і MirrorLink, обладнаний голосовим асистентом Laura та навіть дозволяє управляти собою віддалено зі смартфона. Дійсно автомобіль майбутнього.