Skoda готує конкурента Volkswagen Golf

Авто буде представлене на початку наступного року. Як повідомляють наші зарубіжні колеги, абсолютно нова версія чеського Skoda Rapid в кузові хетчбек була помічена на гоночній трасі Нюрбургринг.

Відомо, що новинка побудована на модульній платформі MQB від німецького автомобільного концерну Volkswagen Group. Офіційно представлений автомобіль буде на початку наступного року.

Чеська новинка може здатися досить сильно схожою на Skoda Rapid у виконанні Spaceback – ще одна варіація звичайного універсала. Але все ж сьогодні перед нами не що інше, як 5-дверний хетчбек – відзначимо, що це абсолютно нова модифікація чеської компактної моделі.

Відомо, що новинка побудована на модульній платформі MQB від німецького автомобільного концерну Volkswagen Group. Офіційно представлений автомобіль буде на початку наступного року. Примітно, що новинка замінить собою як звичайну версію Rapid liftback, так і виконання Spaceback.

Незважаючи на те, що вперше тестовий прототип авто був показаний близько тижня тому, інженери Skoda вже тестують оновлену версію Rapid в майже серійному кузові. Це означає, що офіційна прем’єра може відбудуться вже зовсім скоро.

Введення в дію нового типу кузову – не єдина новина від Skoda – автомобіль отримає ще й нове ім’я. Цим керівництво компанії хоче сказати, що модель не буде жодним чином схожа на всі попередні версії Rapid. Керівник з продажу та маркетингу чеського бренду Ален Фейві зазначив, що Rapid перетвориться в «справжнього суперника німецькому Volkswagen Golf» і він буде істотно відрізнятися від моделі Octavia.