Skoda показала салон нової моделі Scala

Нова модель Skoda Scala, яка замінить відразу дві машини – Skoda Rapid і Skoda Rapid Spaceback – офіційно розкрила свій інтер’єр. Марка показала знімки салону.

Всього через тиждень відбудеться офіційна прем’єра нової моделі Skoda Scala, що не завадило марці уявити інтер’єр новинки до дебюту автомобіля. Наступник Rapid і Rapid Spaceback отримає більш якісний і технологічний салон. Skoda представила зображення салону топової комплектації автомобіля, яка оснащена 2-зонним клімат-контролем, роботизованою коробкою передач DSG, шкіряним оздобленням салону, повністю цифровою панеллю приладів і 9,2-дюймовим сенсорним екраном мультимедіа.

Відмінною особливістю є саме дисплей мультимедійної системи, який вперше на моделях Skoda виявиться не вбудованим в центральну консоль, а буде розташований вище, над нею. Перенесення дисплея дозволив звільнити місце на центральній консолі і спростив її архітектуру. Наприклад, блок клімат-контролю і його екран, а також ряд кнопок скомпоновані інакше, ніж на звичних моделях Skoda. При цьому важіль ручного гальма залишився стандартним – його не замінили кнопкою.