SKODA представила інтер’єр концепту VISION RS

Це інтер’єр для шанувальників «зеленої ідеї» і вегетаріанства. У ньому практично все зроблено з вуглецевого волокна, алькантари і переробленого поліестеру.

Дизайнери Skoda, судячи з представлених зображеннь, досить консервативні. Для концепту Vision RS, які буде представлено на Паризькому автосалоні вже наступного місяця, вони виготовили цілком приземлений інтер’єр. І це може бути деяким підтвердженням його заводської готовності. Перше, що кидається тут в очі – великий екран, розташований на центральній панелі, який підкріплений меншим за розміром дисплеєм на центральній консолі. Є ще один – замінив аналогові прилади, але таке рішення вже використовується на різних моделях Skoda. І всі ці рішення цілком приземлені і не запаморочливі.

Цікаво відзначити, що всі сучасні рішення Skoda, пов’язані з мультимедійними причандаллям, дуже акуратно «врізані» в тіло приладової панелі. Тепер же чехи виходять на новий рівень. Новий екран став майже «окремостоячим», що дало можливість серйозно збільшити його розміри. Ясно, що Vision RS показує нам напрямок розвитку спортивних хетчбеків компанії. Тому зовсім не дивно, що в салоні безліч корисних деталей, в тому числі і відстрочка спортивних сидінь, затягнутих в алькантару. Як і в екстер’єрі, показаному минулого тижня, в салоні багато деталей з вуглецевого волокна, який повинен, на думку дизайнерів, непогано поєднуватися з деталями з кришталю, які для Skoda виготовлені місцевою компанією Lasvit. Поки чехи не публікують ніяких технічних характеристик. Відомо тільки, що Visison RS буде оснащений автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням. Подробиць доведеться чекати до жовтня.