Skoda розказала, які новинки привезе в Париж

У жовтні відбудеться Паризький автосалон, і марка Skoda привезе на мотор-шоу кілька новинок, найяскравішою з яких стане концепт Vision RS. Шоу-кар Skoda Vision RS виступить в форматі компакт-хетча зі сміливою зовнішністю, яка продемонструє напрямок, в якому чехи будуть рухатися при розробці нових моделей RS.

Машина отримала електродвигун і обробку з вуглеволокна. Ще однією чеською новинкою Паризького автосалону стане автомобіль Skoda Kodiaq RS. Моторний відсік позашляховика займає дизельний агрегат тягою 240 к.с. Машина може подолати «Північну петлю» за 9 хвилин 29,84 секунди, тобто є абсолютним рекордсменом.

На виставці також покажуть кросовер Skoda Karoq. Чехи у Франції представлять версії Sportline з мотором 2.0 тягою 190 к.с. і Scout з повним приводом. Крім того, в рамках Паризького автосалону буде показана Skoda Octavia G-TEC з біпаливним двигуном. Ця машина отримала новий мотор 1.5 потужністю 130 к.с., що на 20 к.с. більше, ніж у старого двигуна. Запас ходу машини складає більше 1 000 км.