Skoda випустила 500-тисячний екземпляр Superb

Модель Skoda Superb третьої генерації випускається з 2015 року. Перша згадка Skoda Superb датується +1934 роком, коли дебютувала модель 640 Superb.

Своєю назвою машина зобов’язана латинського слова Superbus, яке можна перекласти на російську мову як «чудовий», «дивовижний», «чудовий». До 1949 року шильдиком Superb наділялися лімузини чеського бренду. Пізніше модель пішла з ринку, але в 2001 році концерн Volkswagen відродив її.

Через сім років після цього на Женевському автосалоні дебютувала друга генерація моделі. Тоді ж на ринку з’явилася повнопривідна версія новинки, а в 2009 році з’явилася модифікація Combi в кузові універсал.

Перша генерація моделі Skoda Superb була продана в кількості 136 тисяч одиниць. З 2008 по 2015 рік Superb другого покоління розійшлася по світу накладом у 618,5 тисячі машин. Випуск третьої генерації автомобіля ведеться зараз, і найбільше екземплярів моделі випустило підприємство в Квасинах 358 200 машин.

Яким буде наступне покоління Skoda Superb, поки не ясно. При цьому відомо, що в нинішньому році для моделі уготований новий етап життєвого циклу, в рамках якого її істотно модернізують і наділять плагін-гібридною версією.