Skoda випустить версію Karoq Scout для дуже поганих доріг

Чеська компанія анонсувала прем’єру версії підвищеної прохідності Karoq Scout, яка відбудеться восени на Паризькому автосалоні.

Кросовер продається на європейському ринку з минулої осені, де він прийшов на зміну знятому з конвеєра Yeti. До недавнього часу Karoq не мав Scout-версії, на відміну від більшості моделей Skoda.

Новинку запропонують з бензиновим 150-сильним мотором об’ємом 1,5 літра в парі 6-ступінчастою механічною коробкою або з “роботом” DSG-7 з двома зчепленнями. Також будуть доступні дизельні “Скаути” з 2-літровим двигуном потужністю 150 к.с. і 190 к.с.

Версія Karoq Scout відрізняється від звичайного кросовера наявністю додаткового пластикового захисту нижньої частини кузова і 18-дюймовими дисками, які за доплату можна замінити на 19-дюймові.

Салон такого “паркетника” оброблений двокольоровою чорно-коричневою оббивкою, оснащений багатобарвним фоновим підсвічуванням, на педалях встановлені алюмінієві накладки. Вседорожний варіант буде доступний з безальтернативним повним приводом, тоді як стандартний Karoq можна купити і з переднім. Ціни на новинку поки не оголошені. Звичайний Skoda Kaqor коштує від 21 тис. євро.