Speed ​​Society модифікувала Chevrolet Corvette у трековий болід

Chevrolet Corvette в кузові C7, як і раніше, залишається надзвичайно затребуваним спортивним автомобілем, особливо така потужна модифікація, як Z06.

Як ви можете бачити на фотографіях, перед нами не зовсім звичайний Z06: наш герой серйозно модифікований компанією Speed ​​Society до рівня трекового боліда C7.R, не втративши при цьому допуски для експлуатації на дорогах загального користування.

Тюнінг Chevrolet Corvette Z06 від Speed ​​Society виводить стандартний 6,0-літровий двигун V8 з турбонаддувом від 650 к.с. потужності і 881 Нм крутного моменту до могутніх 850 к.с. і 1 194 Нм. Це навіть більше, ніж у ZR1 з його жахливими 755 к.с. і 970 Нм. У зв’язці з серйозною роботою під капотом в Speed ​​Society також розробили для Chevrolet Corvette Z06 косметичний апдейт, що імітує C7.R.

Ззаду встановили масивне крило, підібрали комплект двокомпонентних кованих коліс ADV.1 Wheels розміром 19 дюймів спереду і 20 дюймів ззаду, а також спортивні покришки Michelin Pilot Sport Cup 2. Кузов суперкара забарвлений в жовтий колір Racing Yellow з набором наклейок, немов він тільки що повернувся з гоночного змагання в NASCAR.